Събота, Октомври 24, 2020
Децата на Прециз почнаха с победа на „Евима къп’2016” (снимки)

Отборът на Прециз започна с победа участието си на силния международен детски футболен турнир в Банско „Евима къп’2016”. В първия си мач момчетата на треньора Деян Кирилов се наложиха с 1:0 над домакините от Банско’2004. Единственият гол вкара преди почивката Кристиян Иванов-Кико. Всредата на второто полувреме вратарят на банскалии Йордан Баряков спаси дузпа бита от Кристиян Вълков. Малките футболисти на Прециз превъзхождаха през цялата среща и изпуснаха да спечелят и по-убедително. Силен мач направи Кристиян Аврамов-Бъчи. Днес след обяд от 18.30 часа Прециз излиза срещу Реал (Ниш). В групата са още отборите на Локомотив (Пловдив) и Орлета (Пазарджик). Турнирът „Евима къп’2016” в пиринския балкан е за деца набор 2004 г. и в него участват 10 отбора.