Неделя, Септември 20, 2020
Кариана продължава наказателната си акция (снимки)

Отборът на Кариана няма спиране. Воденият от треньора Веселин Великов тим от монтанското село Ерден разгроми с 4:0 гостуващия Локомотив (Горна Оряховица). Мичев, Дичев и Личев се разписаха преди почивката, сенегалецът с португалски паспорт Жустино Мендеш вкара през второто полувреме.

Карианци откриха резултата още във втората минута. Борислав Дамянов проби отдясно и намери в наказателното поле непокрит Владимир Мичев и носещият капитанската лента в отсъствието на наказания за един мач Евгени Игнатов-Бамзе полузащитник не остави никакъв шанс на вратаря Християн Христов. Стражът на гостите не успя да избие добре топката в 17-та мин. и Николай Дичев я изпрати за втори път в мрежата му. В 39-та мин. Емануил Личев направи резултата класически.

След почивката домакините намалиха малко оборотите, но не изпуснаха контрола върху играта. Точка на спора сложи влезлият като резерва Жустино Мендеш, като асистенцията отново бе на юношата на Монтана Боби Дамянов. Със спечелените три точки отборът запази второто място във временното класиране, а вследващия кръг гостува на Нефтохимик в Бургас.

Кариана – Локомотив (Горна Оряховица) 4:0

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов (81-Кристиян Апостолов), Мартин Николов, Стоян Предев (64-Георги Илиев), Николай Дичев, Деян Иванов (46-Матеус Касарото), Емануил Личев (64-Християн Илиев), Георги Търтов, Борислав Дамянов, Владимир Мичев-кап., Владислав Цеков (53-Жустино Мендеш). Треньор: Веселин Великов.

Локомотив:Християн Христов, Петко Цанков, Пламен Тенев, Тодор Таушанов, Кристиян Райчев (50-Иван Винков), Иван Вълчанов, Виктор Митев, Владислав Мирчев, Иван Иванов, Петър Чалъков-кап., Радослав Байчев (67-Янислав Цачев). Треньор: Мирчо Сирмов.

Голмайстори:1:0 Владимир Мичев (2), 2:0 Николай Дичев (18), 3:0 Личев (39), 4:0 Жоастин Мендеш (62).

Главен съдия: Мартин Великов.

Асистенти: Теодор Петров, Живко Петров.
Четвърти съдия: Красимир Кръстев.
Жълти картони: Владимир Мичев (Кариана); Цанков, Мирчев, Иванов, Чалъков.

Стадион: „Кариана“-200 зрители.