Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cherve715/public_html/templates/gk_evonews/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Червен Картон - Регионалното дерби с Ботев (Враца) е на 9 март на стадион „Огоста“
Събота, Март 06, 2021
Регионалното дерби с Ботев (Враца) е на 9 март на стадион „Огоста“

От БФС обявиха програмата за първите 4 кръга от пролетния дял на първенството на Първа професионална лига. Отборът на Монтана стартира с гостуване на Левски в София на връх 14 февруари. Комшийското дерби с Ботев (Враца) пък ще се играе на 9 март, вторник, от 17:30 часа на стадион „Огоста“.

XVII кръг:

петък, 12 февруари:

Ботев (Пловдив) - Арда (Кърджали) 17:30 часа

събота, 13 февруари:

Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) 12:30 часа

Черно море (Варна) - Локомотив (Пловдив) 15:00 часа

Славия - ЦСКА 17:30 часа

неделя, 14 февруари:

ЦСКА 1948 - Царско село 14:30 часа

Левски (София) - Монтана 17:00 часа

понеделник, 15 февруари:

Лудогорец (Разград) - Етър (Велико Търново) 16:00 часа

 

XVIII кръг:

петък, 19 февруари:

Монтана – ЦСКА 1948 17:30 часа

събота, 20 февруари:

Арда (Кърджали) – Ботев (Враца) 12:30 часа

Локомотив (Пловдив) – Лудогорец (Разград) 15:00 часа

ЦСКА – Черно море (Варна) 17:30 часа

неделя, 21 февруари:

Берое (Стара Загора) – Славия 14:30 часа

Етър (Велико Търново) – Левски (София) 17:00 часа

понеделник, 22 февруари:

Царско село – Ботев (Пловдив) 17:30 часа

 

XIX кръг:

петък, 26 февруари:

Локомотив (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 17:30 часа

събота, 27 февруари:

Славия - Арда (Кърджали) 12:15 часа

Лудогорец (Разград) - ЦСКА 15:00 часа

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 17:45 часа

неделя, 28 февруари:

Ботев (Враца) - Царско село 12:00 часа

Ботев (Пловдив) – Монтана 14:30 часа

ЦСКА 1948  – Левски (София) 17:00 часа

 

XX кръг:

събота, 6 март:

Арда (Кърджали) – Черно море (Варна) 15:00 часа

ЦСКА - Локомотив (Пловдив) 17:30 часа

неделя, 7 март:

Етър (Велико Търново) – ЦСКА 1948 12:00 часа

Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград) 14:30 часа

Левски (София) - Ботев (Пловдив) 17:00 часа

понеделник, 8 март:

Царско село – Славия 17:30 часа

вторник, 9 март:

Монтана - Ботев (Враца) 17:30 часа