Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cherve715/public_html/templates/gk_evonews/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Червен Картон - Монтанци паднаха от 11-ия в класирането на сръбската Супер лига
Събота, Март 06, 2021
Монтанци паднаха от 11-ия в класирането на сръбската Супер лига

Във втората си контролна среща на лагера в Алания отборът на Монтана бе надигран с 2:1 от сръбския елитен Младост (Лучани). Съперникът на монтанци поведе в резултата в 10-та мин. след добре организирана многоходова атака. Исканият от Левски ляв бек Давид Кики изравни в 70-та мин. Тогава 26-годишният национал на Бенин бе изведен пред пеналта от Владимир Айтов и с неспасяем шут изпрати топката в мрежата. 11-ия в класирането на сръбската Супер лига се възползва от лошо върната от Айтов топка и вкара победния си гол в 87-та мин.

Старши треньорът на Монтана Атанас Атанасов използва два различни състава през двете полувремена, като след почивката в игра се появиха Иван Михов и Румен Георгиев, които пропуснаха първата проверка със Стал (Миелец) от Полша (1:1) заради леки контузии. Следващата контролна среща на монтанци в Алания е в сряда, 27 януари, срещу косовския Балкани (Суха река).

Монтана IБлагой Макенджиев, Александър Башлиев, Радослав Терзиев, Михаел Орачев, Раян Сенхаджи, Стоян Предев,Тони Тасев, Стефан Каменов, Бари Билал, Янко Ангелов, Николай Минков.

Монтана IIПетър Петров, Валери Христов, Стефан Цонков, Давид Кики, Иван Михов, Йордан Йорданов, Димитър Законов, Владимир Айтов, Росен Кръстев, Румен Георгиев,Сергей Георгиев.