Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cherve715/public_html/templates/gk_evonews/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Червен Картон - Монтанци отнесоха 4 гола за едно полувреме
Четвъртък, Февруари 25, 2021
Монтанци отнесоха 4 гола за едно полувреме

Тежка загуба с 4:0 претърпя отборът на Монтана на лагера в Алания. Нанесе му я 14-ия в класирането на руската Премиер лига Арсенал (Тула). И четирите гола паднаха още през първото полувреме. В 7-та мин. след остро центриране на Сергей Ткачьов Раян Сенхаджи засече топката в собствената си врата. Пет по-късно отлична атака на монтанци завърши с удар в аут на Бари Билал. Ткачьов удвои в 23-та мин. с шут от границата на наказателното поле, а 180 секунди по-късно Панченко направи резултата класически. Разгромът оформи Гия Григалава в 37-та мин. След почивката интрига нямаше, а мачът се доиграваше.

Монтана: Благой Макенджиев, Стоян Предев, Иван Михов, Михаел Орачев (Давид Кики), Раян Сенхаджи, Радослав Терзиев, Тони Тасев (Димитър Законов), Янко Ангелов (Стефан Каменов), Бари Билал, Сергей Георгиев (Йордан Йорданов), Николай Минков.