Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cherve715/public_html/templates/gk_evonews/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Червен Картон - Денис Димитров се завърна с титла в родния си клуб
Събота, Март 06, 2021
Денис Димитров се завърна с титла в родния си клуб

Денис Димитров донесе златен медал за родния си спортен клуб Атлет (Монтана), в който се завърна преди Нова година. 26-годишният национал спечели спринта на 60 метра на проведения в столичната „Асикс Арена“, бивша зала „Фестивална, 50-ти международен турнир „Академик“. Димитров финишира с време 6.73 секунди, като изпревари с 14 стотни Веселин Живков (Академик-София). Трети в спринта се нареди Теодорос Вронтинос от Гърция.

Денис Димитров се завърна отново на пистата след година пауза, която сам си даде, за да си отпочине най-вече психически, както сам разкри. Преди дни той стана за първи път баща.