Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cherve715/public_html/templates/gk_evonews/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Червен Картон - Денис Димитров шести на „Златен шпайк” в Острава
Понеделник, Март 08, 2021
Денис Димитров шести на „Златен шпайк” в Острава

Денис Димитров зае престижното шесто място на силния международен турнир по лека атлетика „Златен шпайк”, който се проведе в Острава (Чехия). Завърналият се отново в родния си клуб Атлет  (Монтана) 26-годишен национал финишира с време 6.75 сек. Победител в спринта стана Оливър Бромби (Великобритания) с 6.65 сек., а място на почетната стълбичка намериха още Доминик Копеч (Полша) и Ян Велеба (Чехия) - 6.67 сек. При жените в същата дисциплина Ина Ефтимова пробяга разстоянието за 7.33 сек., което е неин личен рекорд и и осигури сребърен медал.