Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cherve715/public_html/templates/gk_evonews/lib/menu/GKBase.class.php on line 96
Червен Картон - Вихър започна с победа серията от зимни контроли (снимки)
Сряда, Април 14, 2021
Вихър започна с победа серията от зимни контроли (снимки)

Кристиян Методиев-Пато се отличи с два гола и асистенция при победата на Вихър (Николово) с 3:1 над Монтана U19. Контролната среща, която бе първа за четвъртодивизиония тим, се игра а терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“. Нападателят на вихърци откри резултата в 16-та мин., след извеждащо подаване от ляво на Дилян Христов. Символичните домакини изравниха след самостоятелен рейд Антонио Антонов малко след това. Пет минути преди почивката след изпълнение на корнер Дилян Христов изпрати топката в наказателното поле, там Методиев я чукна с глава към Милен Заков и таранът не сгреши.

Най-красивото изпълнение в мача стана в 62-та мин. Тогава Кристиян Методиев засече с летящ плонж с глава центриране от дясно на Емилиян Ивов и изпрати топката за трети път в мрежата.