Четвъртък, Октомври 17, 2019
Втора лига, XI кръг-резултати, голмайстори, класиране

Монтана – Поморие 5:1

1:0 Борислав Балджийски (14), 1:1 Милен Танев (22), 2:1 Владимир Айтов (22), 3:1 Атанас Илиев (45), 4:1 Борислав Балджийски (53), 5:1 Борислав Балджийски (90)

Хебър (Пазарджик) – Кариана (Ерден) 2:1

0:1 Реджеб Халил (42), 1:1 Янко Ангелов (43), 2:1 Цветелин Тонев (65)

Лудогорец II (Разград) – Литекс (Ловеч) 0:1

Иван Митрев (33)

Спартак (Плевен) – Струмска слава (Радомир) 0:1

Борислав Николов (61)

Спартак (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица) 0:0

Ботев (Гълъбово) – Септември (Септември) 1:2

0:1 Преслав Йорданов (7), 1:1 Антон Огнянов (45), 1:2 Спас Георгиев (71-дузпа)

ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик) 2:0

1:0Андон Гущеров (62), 2:0 Андон Гущеров (85)

Нефтохимик (Бургас) – Пирин (Благоевград) 1:0

Радослав Апостолов (33)

Локомотив (София)-почива.

класиране:

 1. ЦСКА 1948 София

9

0

1

26-5

27

 2. Септември София

8

0

1

20-13

24

 3. Монтана

6

3

2

21-8

21

 4. Локомотив София

7

0

3

15-5

21

 5. Литекс Ловеч

5

2

3

18-9

17

 6. Хебър Пазарджик

4

5

2

14-11

17

 7. Нефтохимик Бургас

5

1

4

16-13

16

 8. Кариана Ерден

4

3

3

15-11

15

 9. Пирин Благоевград

3

4

3

13-12

13

10. Локомотив Горна Оряховица

3

4

4

12-17

13

11. Ботев Гълъбово

3

3

4

11-16

12

12. Лудогорец  II Разград

2

4

3

10-11

10

13.Струмска слава Радомир

3

0

8

9-19

9

14. Спартак Варна

2

3

6

4-16

9

15.Черноморец Балчик

2

2

6

5-14

8

16. Поморие

2

1

8

8-20

7

17. Спартак Плевен

1

2

8

3-20

2

Важно: От актива на Спартак (Плевен) са отнети 3 точки заради неявяването на мача с Монтана.

Голмайстори:15 гола-Андон Гущеров (ЦСКА 1948); 7 гола-Реджеб Халил (Кариана); 6 гола-Атанас Илиев (Монтана), Тонислав Йорданов (Литекс.

За Монтана: 6 гола-Атанас Илиев; 4 гола-Борислав Балджийски; 3гола-Владимир Айтов; 1 гол-Тони Тасев, Йордан Йорданов, Николай Минков, Николай Цветков, Сергей Георгиев.

За Кариана:7 гола-Реджеб Халил; 3 гола-Цветомир Тодоров; 2 гола-Ангел Бастунов; 1 гол-Георги Илиев, Николай Дичев.

В следващия кръг: петък, 18 октомври, 16:00 часа: Черноморец (Балчик) - Лудогорец II(Разград); събота, 19 октомври, 16 часа: Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана, Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948 (София), Струмска слава (Радомир) - Спартак (Варна), от 17:30 часа: Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово), Нефтохимик (Бургас) – Хебър (Пазарджик), от 18:00 часа: Пирин (Благоевград) – Поморие; неделя, 20 октомври, 16 часа: Септември (Септември) – Локомотив (София) по Диема спорт; Спартак (Плевен)-почива.