Кариана и Околчица на финал на „Кариана къп’2016” (снимки)

Отборите на Кариана (Ерден) и Околчица (Моравица) се класираха на финала на първия летен турнир „Кариана къп’2016”. Домакините разгромиха Пъстрина със 7:2, като това бяха първите два гола, които получават във вратата си от началото на турнира. Борислав Боянов, Борис Петков и Йордан Тодоров от дузпа бяха точни за карианци преди почивката, Калин Якимов се разписа за символичните гости. През второто полувреме Якимов си вкара автогол, а Румен Рангелов, Николай Николов и Георги Владимиров превзеха още на три пъти вратата на Стефан Аврамов. Неостаряващият Ангел Ангелов-Боки пък демонстрира за кой ли път специалитета си от пряк свободен удар. В спор за трофея Кариана ще срещне отбора на Околчица (Моравица) победил с 4:3, след изпълнение на дузпи Манастирище, в редовното време 1:1. Мачът е в неделя, от 18 часа. По същото време е и двубоят за 3-4 място.

последни резултати:

5-6 място: Бойчиновци - Първа Атомна 4:4, 8:9 след изп.дузпи

Голмайстори: Георги Иванов-2, Стефан Димитров, Мирослав Димитров; Михаил Илиев-2, Николай Ганчев, Павлин Димитров

7-8 място: Вихър (Николово) – Ком (Берковица) 5:0

Голмайстори: 1:2 Милен Заков (33), 2:0 Милен Заков (42), 3:0 Кристиян Методиев (62), 4:0 Кристиян Методиев (67), 5:0 Красимир Георгиев (89)

9-10 място: Шурданица - Миньор Кипровец 0:3 сл.

11-12 място: Партизани – Огоста 3:0 сл.

½ финали:

Кариана (Ерден) – Пъстрина’2012 (Монтана) 7:2

Голмайстори: Борислав Боянов, Борис Петков, Йордан Тодоров-дузпа, Румен Рангелов, Калин Якимов-автогол, Николай Николов, Георги Владимиров; Калин Якимов, Ангел Ангелов

Околчица (Моравица) – Манастирище 1:1, 4:3 след изп.дузпи

Всички права са запазени. Всички права на интелектуална собственост върху информационните ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Всеки има право да цитира информация от сайта, като носи отговорността за нейната достоверност. При цитиране е задължително да се упомене източникът, придружен с хипер-връзка към неговия интернет адрес.

Please publish modules in offcanvas position.