Миньор-Кипровец си тръгна с точка от Бойчиновци

Воденият от треньора Младен Младенов-Маджо Миньор-Кипровец измъкна точка завършвайки 2:2 при гостуването си на събралия звездна селекция през лятото отбор на Бойчиновци. Едната точка за бойкия тим от Чипровци донесе Денис Димитров с неспасяем удар от фаул в последната пета минута на добавеното време. Главният съдия Емилиян Тодоров свири две дузпи за домакините, като първата бе пропусната от капитана на отбора Димитър Иванов-Пиер, който бе изгонен с червен картон в 80-та мин. Най-опитните в състава на Бойчиновци Александър Александров-Вош и Илия Илиев се контузиха и бяха заменени принудително. Юношата на Монтана Валери Беров изведе домакините напред в 14-та мин. Димитър Петков изравни малко след почивката. След това гостите пискаха дузпа за игра с ръка в наказателното поле, но реферът прецени, че няма умисъл. Отново Беров бе точен за 2:1 от дузпа в 62-та мин. Секунди преди края на мача Цветан Альошев бе спънат пред пеналта, а Денис Димитров вкара неспасяемо отсъдения пряк свободен удар за крайното 2:2.

Всички права са запазени. Всички права на интелектуална собственост върху информационните ресурси и материали, публикувани на сайта са обект на закрила по действащия Закон за авторското право и сродните му права, а нерегламентираното им използване представлява закононарушение и влече гражданска, административнонаказателна и наказателна отговорност в съответствие с действащото българско законодателство. Всеки има право да цитира информация от сайта, като носи отговорността за нейната достоверност. При цитиране е задължително да се упомене източникът, придружен с хипер-връзка към неговия интернет адрес.

Please publish modules in offcanvas position.